KALİTE

Maseksport A.Ş. mamul kumaş girişinden, bitmiş mamul ürün sevkiyatına kadar olan bütün aşamalarda titiz bir kontrol süreci uygulayarak müşteri standartlarının dışına çıkılmaması için üretimini sürekli takip ve kontrol etmektedir. Şirketimiz, siparişler doğrultusunda arzulanan ürün kalitesine ulaşarak, devamlılığını ve yükleme terminlerine uyulmasını sağlayacak, bilgisayar ortamında geliştirilmiş, takip ve planlama sistemleri ile müşterilerine en iyi ve etkin hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

İşletmemiz, sürekli gelişim ve iyileşme hedefi çerçevesinde, dünya standartlarını takip etmeyi kendine rehber edinmiştir. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak hizmet anlayışını benimsemiştir. 

Maseksport A.Ş. müşteri standartlarına uygun kalitede mamulü, organizasyonunda yapılandırdığı tecrübeli kalite güvence kadrosu ile sunmaktadır. Sıfır hata prensibi ile çalışan ekip;

  •  Numune sürecinde yaptığı kalite kontrol ile imalatta ortaya çıkabilecek hataları önceden tespit eder ve ortadan kaldırır.
  •  Tedarikçiden gelen kumaşın hata tespitlerini yapar, hatalı kumaşın kesim sürecine geçmesini engeller.
  •  Kumaş laboratuvar testleri ile kumaşın en-gramaj-çekme değerlerini hesaplar, model haneye en kaliteli ve verimli pastal çizimi için iletilmesini sağlar.
  •  Serim ve kesim işlemlerini, kalıp ve kumaş sarfiyatı kontrollerini yapar.
  •  Baskı-nakış, dikim, yıkama ve paketleme süreçleri öncesi ilgili imalat sorumlusu ile model paylaşım toplantısını yapar ve imalat esnasında üretim bant içi kontrollerle beraber bant sonu kontroller de gerçekleştirir.
  •  Mamul sevkiyat öncesi AQL standardına uygun kontrol işlemini gerçekleştirir.
  •  Kalite seviyesini raporlar ve sürekli iyileştirme çalışmalarını yönlendirir.
  •  Müşterileri ile belirli periyodlarda bir araya gelerek müşteri kalite standartlarını tanımlı hale getirir ve işletmenin tüm süreçlerini bu standartlara göre kurgular.

Maseksport A.Ş. müşterisine zamanında teslimatı gerçekleştirebilmek için oluşturduğu üretim planlama programını; tedarikçi terminlerini ve gerçekleşen üretimi takip ederek yönetmektedir.

HEP DAHA İYİSİ

İÇİN ÇALIŞIYORUZ...

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal medyadan bize ulaşarak firmamız hakkında bilgilere erişebilir ve haberleri takip edebilirsiniz.